O nás

O nás

Společnost HUDDY DIAMONDS s.r.o. založená v roce 1992 jako distributor diamantových nástrojů pro různá průmyslová odvětví, především stavebnictví, průmysl zpracování kamene, zemní geologický průzkum a dekorativní sklářský průmysl.

V současnosti je společnost jedním z nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů mechanizace pro opravy pozemních komunikací a průmyslových ploch, především horizontálních talířových brusek, vertikálních bubnových fréz, strojů pro odstraňování dopravního značení, řezačů rovných i divokých spár a průmyslových vysavačů. Samozřejmostí jsou nástroje pro všechny tyto stroje pro aplikace broušení, frézování, řezání, vymetání.

Společnost je vlastníkem ochranné zn. DiaKat a know-how pro výrobu a servis strojů této značky.

Společnost disponuje vlastním oddělením návrhu a vývoje a moderními výrobními a servisními kapacitami. To vše v rámci normy ISO 9001:2001. Veškeré produkty a služby jsou podloženy profesionálními a kvalifikovanými pracovníky a zaměřeny na dlouhodobé obchodní vazby se všemi obchodními partnery.

Kromě portfolia značky DiaKat zahrnuje sortiment společnosti také stolové pily, řetězové diamantové pily, ruční kotoučové pily, jádrové vrtačky, zálivkové kotle, vibrační techniku, vrtné soupravy.

Obsluhované trhy: Česká republika, Slovensko, Německo, Itálie, Polsko, Španělsko, Francie, Nizozemí, Maďarsko, Rumunsko.

DiaKat = vybroušená řešení

Proč právě my?

Profesionální pracovní tým

Mnoholeté zkušenosti a kladné reference jsou toho důkazem.

Prvotřídní sortiment výrobků

Nabízíme malé mechanické stavební stroje, které si naše firma vyrábí sama.

Poradenský servis

Oborně poradíme a vyhotovíme cenovou nabídku zdarma.

Individuální přístup

Cílem je především spokojený zákazník a kvalitně odvedená práce.

Odešlete nám nezávaznou poptávku!

Neváhejte využít náš kontaktní formulář. Odpovíme v co nejbližším termínu.

Kontaktní údaje

Ledařská 8
147 00 Praha 4 – Braník
Česká Republika

+420 244 461 926

info@huddy.cz